Uszczelki gumowe

Uszczelki do luków

Proponujemy Państwu najwyższej jakości uszczelki do luków. Indywidualnie dopasowujemy ich kształt do danego otworu, tak aby zapewnić idealną szczelność. Swoje produkty wykonujemy z bardzo trwałych materiałów, więc będą one Państwu służyły przez długi czas i pomogą uniknąć problemów związanych z niepożądanym przeciekaniem.

Uszczelki do włazów

Uszczelki do włazów są niesamowicie istotne wszędzie tam, gdzie nie możemy pozwolić sobie na nieszczelność. Najczęściej stosowane są w we włazach okrętowych oraz jako uszczelnienie w branży spożywczej włazów okrągłych, owalnych i prostokątnych. Istnieje możliwość wykonania uszczelek z różnych materiałów: Guma przeznaczona do kontaktu z artykułami spożywczymi, EPDM oraz Silikon.

Uszczelki do połączeń kołnierzowych

W ofercie znajdują się również uszczelki płaskie do połączeń kołnierzowych, dzięki którym praca systemów rurociągowych wysokiego ciśnienia będzie zawsze poprawna, bez wystąpienia jakichkolwiek nieoczekiwanych wycieków. Wycinamy je z płyt uszczelkarskich wg indywidualnych wymagań klienta. Nasze uszczelki do połączeń kołnierzowych to pewne i trwałe rozwiązanie odporne na wodę, parę wodną, naftę, rozpuszczalniki, paliwa, oleje, roztwory soli oraz słabych kwasów i zasad.

Wycinanie uszczelek gumowych z mikrogumy

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo najwyższej jakości uszczelki gumowe, wykonane z materiałów wyłącznie od najlepszych zaufanych producentów. Nasze uszczelki z ogromnym powodzeniem sprawdzają się między innymi w rolnictwie, motoryzacji, elektryce i elektronice, transporcie oraz budownictwie. Oferujemy wycinanie uszczelek gumowych o różnorodnych wymiarach i kształtach, tak aby perfekcyjnie dopasować je do Państwa potrzeb. Wycinanie z mikrogumy zapewnia niezawodną szczelność i trwałość wszędzie tam, gdzie niezawodność urządzenia jest kluczowa dla efektywnej pracy.